Grup Boks Dersleri

Grup Boks Dersleri Arkadaşlarınızla birlikte boks sporunu en iyi şekilde öğrenmek ve uygulamak ister misiniz? Kadıköy Grup Boks Dersimiz tam sizlere göre! Grubunuza özel antrenman programları, deneyimli antrenörlerimizden özel teknik bilgiler, 10’lu ve 1’er saat olan derslerimize istediğiniz zaman katılım şansı gibi birçok avantaj Kadıköy Boks Salonu bünyesinde sizleri bekliyor. Grup derslerimiz maksimum dört kişi olup birlik ve beraberlik içerisinde, birbirinizle yardımlaşarak daha iyi yerlere gelmeniz için tasarlanmıştır.

Sizlere sunduğumuz kişiye özel boks hizmetimizin yanında, daha iyi kaynaşmak ve bilgilerinizi paylaşmak için grup dersleri de yapıyoruz. Ama grup dersi denince aklınıza 20 kişiye aynı anda aynı şeyi yaptıran salonlar gelmesin. Kadıköy Boks Salonu sizleri maksimum 4 kişilik gruplara bölerek etkin bir eğitim aldığınızdan emin olmaktadır. Bu eğitim, boksun temel tekniklerinden özel antrenman programlarına kadar her şeyi kapsamaktadır.

Kadıköy Grup Boks Dersimizde hem mükemmel bir boksör olmak için teknikleri öğreneceksiniz, hem de boks için gerekli olan tüm özelliklerinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. Örneğin grup içerisinde iki kişi güç üzerine antrenman yaparken iki kişi de kondisyonel antrenmanlarla bir üst kademeye adım atacaklar. Bu varyasyon sayesinde grup içerisindeki herkes optimum seviyede ve en hızlı şekilde gelişim göstereceklerdir. Ayrıca grup boks dersleri, sporun yanında sizlere harika bir sosyal çevre oluşturma imkanı da sağlayacak. Kendi grubunuzla istediğiniz saatlerde antrenmanlarınızı ayarlayabilir ve Kadıköy Boks Salonumuzda sınırsız bir şekilde grupça idman yapabilirsiniz. Bu sayede hem öğrendikleriniz pekişecek hem de çok daha iyi birer boksör olacaksınız. Kadıköy Boks Dersimizin sizlere sunduğu 10’lu ders paketinden sonra kendinizi çok şaşıracağınız bir seviyede bulacaksınız. Sizler de arkadaşlarınızı ikna edip buraya gelebilir veya burada katıldığınız grupla kaynaşıp harika dostluklar kazanabilirsiniz.

Antrenörlerimiz hayatını bu işe adamış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Hepsi sizlerin en iyi şekilde eğitim alması için çalışmakta ve her öğrencisine ayrı değer vermektedir. Sizlerin Kadıköy Boks Salonumuza gelip bizleri tercih etmesi, bizim için en büyük gurur kaynağı olacaktır. Eğer sizler de bir kere bizi ziyaret etmeye karar verirseniz, bu işi gönülden yaptığımızı ve sizlere çok değer verdiğimizi anlayacaksınız. Sizler de bu spora gönül vermek ve başarılı bir boksör olmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.