Face to Face Boxing Bizler Face to Face Boxing olarak kurulduğumuz günden beri, bizlere güvenmiş ve katılmış öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitmek ve onların hayatında büyük bir yer edinmek için uğraşmaktayız. Başta boksun temel ilkeleri olmak üzere Kadıköy Boks Salonumuzda, öğrencilerimize hayatı öğretiyoruz. Boks sporunun felsefesini ve teknik bilgilerini Profesyonel antrenörlerimiz ile gelecek nesillere aktarıyoruz. Bizim farkımız ise öğrencilerimize aile sıcaklığını hissettirerek ve her birisine özel muamele göstererek bu sporu adeta yaşatmamızdır.

Bizler, en yetkin eğitimi sizlere verebilmek için spor salonlarımızda modern ekipmanların hepsini bulundurmaya ve her öğrencimizin rahatça çalışabileceği alanı onlara sağlamaya dikkat ediyoruz. Bu sayede sizlere Kadıköy Özel Boks Dersi verebiliyor ve herkesin kendisini özel hissetmesini sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sizlere sunduğumuz avantajları da yakından görme fırsatı bulacak ve kesinlikle memnun kalacaksınız. Kadıköy Boks Dersleri boksu en iyi şekilde yapabilmeniz ve kendinizi en üst düzeye çıkartabilmeniz için tasarlanmış antrenman sistemlerinden oluşur. Yıllardır bu işi yapan ve sizleri en çok geliştirecek programları tasarlayan Face to Face Boxing antrenörleri, kondisyon, güç, dayanıklılık, hız ve denge konularında sizleri en üst seviyeye çıkartacak. Boks yapabilmeniz için gereken her şeyi sizlere Kadıköy Boks Salonundaki derslerde vereceğiz. Bu işi yıllarca yapmış, boksa gönül vermiş ve birçok öğrenci yetiştirmiş boks eğitmenlerimiz sayesinde Kadıköy Boks Dersi aslında bizim işimiz. Yetiştirdiğimiz öğrenciler arasında Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil etmiş, Dünya ve Avrupa Şampiyonaları’nda derece yapmış birçok başarılı isim yer alıyor. Başta Süleyman Öztürk olmak üzere tüm hocalarımız her bir öğrencimize özel ilgi göstermektedir. Face to Face Boxing’in özel olmasını sağlayanlar önce siz sevgili öğrencilerimiz sonrasında da emektar antrenörlerimizdir.

Bizim amacımız, her öğrenciye en iyi ve en doğru boks eğitimini vererek bu sporu layıkıyla yapmalarını sağlamaktır. Bu yüzden de Kadıköy Spor Salonumuzda yetişen her bir sporcu yetkin birer boksör, sorumlu bir birey ve ahlaklı birer insan olarak yetişirler. Face to Face Boxing adı altında, başarılarıyla bizi gururlandıracak ve her biri ailemizin bir parçası olan öğrencilerimizi memnun etmek de boynumuzun borcudur.