Özel Boks Dersleri

Kişiye Özel Boks Dersleri

Kadıköy Boks Salonumuzda verdiğimiz kişiye özel boks dersleri sayesinde hızlı ve etkili bir eğitime hazır olun. Kadıköy Özel Boks Dersi, her öğrencimize özel olarak tasarladığımız derslerimize istediğiniz gün istediğiniz saatte katılım gösterebileceksiniz. Kişiye özel boks derslerimiz, bizlere başvuran her öğrencimizin özel olarak eğitim alması için tasarlanmıştır. Antrenörlerimizle özel olarak antrenmanlar yapacak ve boksun her tekniğini ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz.

Grup derslerimizin yanı sıra verdiğimiz birebir eğitimler, kişilerin daha hızlı gelişmesini ve özel olarak eğitilmesine olanak tanıyor. Bir öğrencinin vücut yapısına ve spor geçmişine dayanarak onlara özel antrenman programları hazırlıyor ve değişik metotlar uyguluyoruz. Kadıköy Özel Boks Dersi alan öğrencilerimiz 10’lu veya 20’li paketler halinde her biri birer saat olan derslerimize katılım göstererek kendilerini geliştirebilecekler. Bu paketler iyi eğitim almanız açısından özel olarak tasarlanmıştır. Ne kadar çok ders alırsanız bu sporu o kadar iyi öğrenebilecek ve yetkin bir boksör olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Burada sizlere sunduğumuz asıl avantaj ise profesyonel hocalarımızın sizlerle özel olarak ilgilenmesidir. Başlangıç seviyesinden başlayarak kendi belirlediğiniz saatlerde derslerinize katılım gösterebilirsiniz. Bu sayede Kadıköy Boks Salonunda özel bir eğitim aldığınızı hissedeceksiniz.

Boks tekniklerini öğrenmek bu işin temeli olsa da sıkı antrenman olmadan gelişebilmeniz mümkün değildir. Kadıköy Boks Salonumuz, içerdiği ekipmanlar sayesinde her öğrenciye mükemmel bir eğitim fırsatı sunuyor. Kadıköy Özel Boks Dersi aldığınız zaman da antrenörlerimiz sizleri değerlendirmeye alıyor ve boksa dair tüm konularda sizin gelişmenizi sağlıyor. 10’lu dersler içerisinde güç, kondisyon, hız ve dayanıklılık gibi konularda sizlere farklı farklı metotlarda eğitim veriyorlar. Bu sayede kapsamlı bir boksör olmanız için tüm aşamaları halletmiş oluyorsunuz. Bunun yanında sizlere verdikleri teknik bilgiler de daha donanımlı birer sporcu olmanızı sağlıyor. Bizleri tercih eden öğrencilerimizin kazandığı avantajlar saymakla bitmiyor. Öncelikle tamamen kendinize özel bir program kazanmış oluyorsunuz. Kadıköy Özel Boks Derslerinin sizlere sağladığı birebir öğrenme şansıyla daha hızlı bir şekilde yükselebiliyorsunuz. Ayrıca antrenman saatlerinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bu da size inanılmaz bir özgürlük sunuyor. Bu işe yıllarını vermiş deneyimli hocalarla çalışmak da inanın sizlere müthiş bir güven verecek.

Sizler de aile sıcaklığında ve tamamen kişiselleştirilmiş bir boks eğitimi almak istiyorsanız hemen bizle iletişime geçin. Tamamen kişisel programlar ile istediğiniz saatte katılım gösterebilecek ve boksun tüm gerekliliklerine sahip olacaksınız. Sizlere özel hazırladığımız birebir boks dersleri, daha hızlı gelişmenize ve harika vakitler geçirmenize olanak tanıyacak! Sizler de Kadıköy Özel Boks Dersimizin ayrıntılarını öğrenmek için hemen Kadıköy Boks Salonumuza gelin. Avantajlarımızı gelip bir de yerinde gördüğünüzde bizlere hak vereceksiniz. Grup Boks Dersleri Arkadaşlarınızla birlikte boks sporunu en iyi şekilde öğrenmek ve uygulamak ister misiniz? Kadıköy Grup Boks Dersimiz tam sizlere göre! Grubunuza özel antrenman programları, deneyimli antrenörlerimizden özel teknik bilgiler, 10’lu ve 1’er saat olan derslerimize istediğiniz zaman katılım şansı gibi birçok avantaj Kadıköy Boks Salonu bünyesinde sizleri bekliyor. Grup derslerimiz maksimum dört kişi olup birlik ve beraberlik içerisinde, birbirinizle yardımlaşarak daha iyi yerlere gelmeniz için tasarlanmıştır.

Sizlere sunduğumuz kişiye özel boks hizmetimizin yanında, daha iyi kaynaşmak ve bilgilerinizi paylaşmak için grup dersleri de yapıyoruz. Ama grup dersi denince aklınıza 20 kişiye aynı anda aynı şeyi yaptıran salonlar gelmesi. Kadıköy Boks Salonu sizleri maksimum 4 kişilik gruplara bölerek etkin bir eğitim aldığınızdan emin olmaktadır. Bu eğitim, boksun temel tekniklerinden özel antrenman programlarına kadar her şeyi kapsamaktadır. Kadıköy Grup Boks Dersimizde hem mükemmel bir boksör olmak için teknikleri öğreneceksiniz, hem de boks için gerekli olan tüm özelliklerinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. Örneğin grup içerisinde iki kişi güç üzerine antrenman yaparken iki kişi de kondisyonel antrenmanlarla bir üst kademeye adım atacaklar. Bu varyasyon sayesinde grup içerisindeki herkes optimum seviyede ve en hızlı şekilde gelişim göstereceklerdir. Ayrıca grup boks dersleri, sporun yanında sizlere harika bir sosyal çevre oluşturma imkanı da sağlayacak. Kendi grubunuzla istediğiniz saatlerde antrenmanlarınızı ayarlayabilir ve Kadıköy Boks Salonumuzda sınırsız bir şekilde grupça idman yapabilirsiniz. Bu sayede hem öğrendikleriniz pekişecek hem de çok daha iyi birer boksör olacaksınız. Kadıköy Boks Dersimizin sizlere sunduğu 10’lu ders paketinden sonra kendinizi çok şaşıracağınız bir seviyede bulacaksınız. Sizler de arkadaşlarınızı ikna edip buraya gelebilir veya burada katıldığınız grupla kaynaşıp harika dostluklar kazanabilirsiniz.

Antrenörlerimiz hayatını bu işe adamış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Hepsi sizlerin en iyi şekilde eğitim alması için çalışmakta ve her öğrencisine ayrı değer vermektedir. Sizlerin Kadıköy Boks Salonumuza gelip bizleri tercih etmesi, bizim için en büyük gurur kaynağı olacaktır. Eğer sizler de bir kere bizi ziyaret etmeye karar verirseniz, bu işi gönülden yaptığımızı ve sizlere çok değer verdiğimizi anlayacaksınız. Sizler de bu spora gönül vermek ve başarılı bir boksör olmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.